Technologie webowe

Zobacz magię współczesnych technologii. Spraw by Twoja strona była wyjątkowa.

Responsywność

Obecnie ponad połowa ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego niezwykle ważne jest, aby dostosować projekt do tych urządzeń. Zlekceważenie tego kroku jest równoznaczne z utratą ok. 50% ruchu na stronie.

CSS i JavaScript

Nasze projekty oparte
są o szybkie technologie,
z którymi świetnie radzą sobie współczesne przeglądarki. Zadziwiające jest to, jak wiele jest na rynku firm działających w przestarzałych technologiach, które są mało wydajne i trudne
w uruchomieniu.

Webflow

Webflow to nowoczesna aplikacja pomagająca
w procesie developmentu. Dzięki nowym technologiom, możemy działać niezwykle szybko i sprawnie, a efekty naszej pracy są wydajne
i świetnie wyglądają
Zobacz więcej

Oszczędność czasu

Dzięki podejściu no-code, rozwiązywanie problemów, dokonywanie zmian i aktualizacji
na stronach jest niezwykle szybkie. Nie tracimy czasu na powtarzalne czynności. Wiele aspektów funkcjonowania witryny możemy zautomatyzować, dzięki czemu możesz zajmować się swoim biznesem, a nie walczyć ze stroną internetową.

Optymalizacja SEO

Dbamy o to, by nasze prace były czytelne
dla wyszukiwarek.
Są one przygotowane pod kątem przyszłego pozycjonowania. Dzięki temu developerzy nie muszą tracić czasu na te czynności, a co za tym idzie - cały proces może być znacznie tańszy.

Zarządzanie

System zarządzania treścią WEBFLOW, jest przez nas zalecany. Choć nie jest to najtańsza usługa, jest jedną z najlepszych na rynku. Zapewnia świetną wydajność i jest bezawaryjna. Cały system jest przechowywany na najlepszych i najbardziej niezawodnych serwerach. Poza tym jest on niezwykle prosty w użytkowaniu.

Zobacz nasze realizacje

Zobacz

Realizacja szybka jak nigdy dotąd

Przeczytaj o tym, jak najnowsze rozwiązania technologiczne przyśpieszają procesy i niezawodnie wspierają Twój biznes.

Przeczytaj więcej