Portfolio

Przedstawiamy Tobie nasze prace
Zobacz też nasz referencje

Galeria Hybryda

Galeria Sztuki Współczesnej
Strona internetowa krakowskiej Galerii Sztuki Współczesnej, specjalizującej się w sprzedaży i wystawiennictwie sztuki współczesnej.
Założenia projektu to: nowoczesny minimalizm, zgodny z kierunkiem obecnym w branży. To, co wyróżnia projekt: nowoczesna intrygująca czcionka, bardzo czytelna i atrakcyjna. Strona wyróżnia się oryginalnym szachownicowym układem strony ułatwiającym przeglądanie obrazów, tak jakby wisiały one na ścianie.

Priorytetem było wzornictwo estetyczne, ale proste. Układ jest estetyczny, ale także subtelny. Nie odwraca uwagi od treści oraz fotografii dzieł wybitnych twórców.

Zastosowana technologia: HTML, CSS, JAVASCRIPT, WEBFLOW
Wejdź na stronę

Aurero.pl

Oprogramowanie dla placówek medycznych
Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją oraz obsługą placówek medycznych. Oprogramowanie Aurero ma na celu automatyzacje zadń oraz obsługę pacjentów i lekarzy.
Założenia projektu to: przeniesienie istniejącej strony z systemu Wordpress do systemu Webflow. Celem było znaczne przyśpieszenie strony oraz ułatwienie obsługi. Podczas migracji, niektóre elementy zostały przeprojektowane, a obsługa strony ułatwiona. Dodano też atrakcyjne animacje.

Priorytetem było zachowanie spójności, optymalizacji SEO oraz sprawna obsługa klienta.
Zastosowana technologia: HTML, CSS, JAVASCRIPT, WEBFLOW
Wejdź na stronę

ZCiekawosci.pl

Strona reklamująca zajęcia pozalekcyjne
Strona prezentująca ofertę firmy organizującej zajęcia pozalekcyjne dla dzieci
Założeniem projektu była nowoczesna grafika stylizowana na wycinanki / kolaż dziecięcy. Projekt miał być oryginalny ale bardzo minimalistyczny. Największym wyzwaniem projektowym było stworzenie kompozycji, która byłaby przyjemna ale nie przesycona elementami graficznymi. Cel ten udało się zrealizować po wykonaniu kilkudziesięciu iteracjach po różnych pomysłach i stylach graficznych.
Priorytetem było wzornictwo estetyczne, ale proste. Układ jest estetyczny, ale także subtelny. Nie odwraca uwagi od treści oraz fotografii dzieł wybitnych twórców.

Zastosowana technologia: HTML, CSS, JAVASCRIPT, WEBFLOW
Wejdź na stronę

Klub Sportowy Korona

Jeden z najstarszych Krakowskich Klubów Sportowych
Strona internetowa dla najbardziej znanego ośrodka sportu w Krakowie, oferującego obiekty takie jak hala, basen czy ścianka wspinaczkowa.
Założeniem projektu było przedstawienie istotnych dla funkcjonowania Klubu informacji związanych z ofertą dla mieszkańców Krakowa. Projekt miał być prosty, w barwach widocznych w logotypie Klubu. Dodatkowo miał się kojarzyć ze sportem i ruchem.

Ważnym elementem strony są tabele informacyjne, zawierające informacje o cenach, karnetach, godzinach otwarcia i funkcjonowania oraz dostępności torów na basenie. Kluczowe było zaprojektowanie ich w sposób czytelny i responsywny - tak, aby były bardzo czytelne na urządzeniach mobilnych

Zastosowana technologia: HTML, CSS, JAVASCRIPT, WEBFLOW
Wejdź na stronę

Projekt sklepu internetowego Twojerobotki

Projekt sklepu dla firmy zajmującej się sprzedażą akcesorii do rękodzieła
Projekt, którego celem było dotarcie do osób w wieku 30-50 lat zajmujących się rękodziełem.
Założeniem projektu była łatwość obsługi. Wśród klientów zauważono kłopoty w obsłudze systemów sprzedażowych, dokonywaniu płatności oraz znajdowaniu szukanych przedmiotów. Projekt miał rozwiązać jak najwięcej z tych problemów. Skupiono się na dopracowaniu nawigacji, która miała być wówczas najprostszą z dostępnych na rynku polskim. Dzięki przemyślanym badaniom i testom zrezygnowano ze skomplikowanego menu na rzecz prostego podziału na podstawowe kategorie produktowe.

Ponieważ grupą docelową miały być osoby mające silne poczucie zmysłu estetycznego, sklep miał się prezentować schludnie i ładnie, a kolorystyka miała nawiązywać do najczęściej kupowanych barw sznurków bawełnianych.

Zastosowana technologia: HTML, CSS, JAVASCRIPT, WEBFLOW, WORDPRESS, WOOCOMMERCE
Wejdź na stronę

Restauracja Cuda Wianki

Tradycyjna Kuchnia Polska pod Warszawą
Projekt strony internetowej dla Restauracji z wykwintną kuchnią polską
Założeniem projektu jest zaprezentowanie oferty restauracji w sposób nowoczesny, który wywoła także ochotę na spożycie przygotowywanych w restauracji potraw.

Ważnym elementem projektu jest motyw przewodni wnętrza restauracji jakim są maki. Strona ma się kojarzyć z tradycją polską, łąką i literaturą. W tym celu zastosowano specyficzny układ, który nawiązuje do sposobu dekoracji książek dla dzieci.

Zastosowanie animowanego efektu pary unoszącej się nad potrawami, które stanowią trzon projektu - wywołują uczucie głodu i pobudzają receptory głodu w oglądającym.

Zastosowana technologia: HTML, CSS, JAVASCRIPT, WEBFLOW
Zobacz wersję roboczą projektu

Zamów bezpłatną wycenę

Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Zamów za darmo

Technologie webowe

W naszym procesie twórczym wykorzystujemy nowoczesne i przełomowe technologie. Jesteśmy zdania, że dla naszych klientów najlepsze są narzędzia niezawodne, szybkie i efektowne. Kluczowe znaczenie ma dla nas jakość

Zobacz więcej

Przebieg realizacji

Podczas realizacji zamówień staramy się aby spełnione były dwa elementy:

- profesjonalny projekt UI/UX
- krótki czas realizacji

Jako klient masz pełen wgląd w projekt, na każdym jego etapie.

Zobacz więcej

Realizacja szybka jak nigdy dotąd

Przeczytaj o tym, jak najnowsze rozwiązania technologiczne przyśpieszają procesy i niezawodnie wspierają Twój biznes.

Przeczytaj więcej