Przebieg realizacji projektu

Zobacz jak pracujemy.

Ile trwa realizacja strony internetowej?

Dzięki stosowaniu technologii Webflow, czas potrzebny do uruchomienia w pełni funkcjonalnej strony internetowej jest znacznie krótszy. W dużej mierze zależeć on będzie od poziomu skomplikowania projektu, sprawnej komunikacji i współpracy pomiędzy zleceniodawcą, a nami. Zwykle pierwsze efekty naszej pracy wysyłamy w ciągu kilku dni po dokonaniu szczegółowych ustaleń. Często jesteśmy w stanie zakończyć pracę nad stroną przed upływem 30 dni, a czasami jeszcze szybciej.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis poszczególnych etapów.
tydzień 1 - 3

Badanie potrzeb klienta

Analizujemy główne cele witryny oraz ustalamy szczegóły związane z funkcjonalnością, treścią i sposobem płatności.Często odbywa się równolegle
z procesem projektowania.

Rezultaty prac

Efektem naszej pracy jest plan działania uwzględniający potrzeby firmy i użytkowników przyszłej strony. Dzięki analizom, tworzymy zalecenia co do rozwiązań projektowych, najlepszych dla ostatecznej grupy docelowej.
tydzień 1 - 4

Projektowanie graficzne

Skupiamy się na przygotowaniu projektów. Jako nasz Partner, masz stały wgląd w naszą pracę. Możesz na bieżąco zgłaszać uwagi i zmiany. Projekt to najtrudniejszy etap, który ma decydujące znaczenie w całym procesie.

Rezultaty prac

Otrzymasz od nas podglądowy prototyp przyszłej strony. Zobaczysz jak będzie wyglądała i działała przyszła witryna. Na tym etapie, można wprowadzić do projektu dowolne zmiany uwzględniające oczekiwania i potrzeby firmy.
tydzień 3 - 5

Wdrożenie

W trzecim tygodniu rozpoczynamy wdrażanie zaakceptowanych projektów. Skupiamy się na tym, aby tworzone struktury były dobrze interpretowane przez różne przeglądarki, a strona działała możliwie szybko.

Rezultaty prac

Na tym etapie budujemy gotową stronę internetową, na podstawie uzgodnionych prototypów. Tworzymy struktury kodu działającej witryny. Efektem końcowym jest działająca strona www, którą można przeglądać i testować na różnych przeglądarkach i urządzeniach.
tydzień 3 - 6

Uruchomienie

Zwykle w trzecim tygodniu projekt jest uruchamiany. Podczas tego etapu analizujemy i badamy ruch na stronie oraz wdrażamy proste systemy ułatwiające
i przyśpieszające pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Rezultaty prac

Po uruchomieniu strony, witryna będzie już dostępna dla internatów z domeny docelowej. Po zatwierdzeniu całości, strona jest zgłaszana go systemu Googla, aby mogła również wyświetlać się w wynikach wyszukiwania.
1 ROK

GWARANCJA

Każda nasza realizacja objęta jest roczną gwarancją. Obejmuje ona wszelkie sprawy techniczne wynikające z realizacji projektu. Gwarancja nie obejmuje narzędzi usług firm trzecich.
Po pierwszym roku

OPIEKA

Oferujemy usługę opieki nad stroną obejmującą
niezbędne konserwacje związane z prawidłowym funkcjonowaniem witryny. Dodatkowo w ramach usługi bezpłatnie zapewniamy 1 dużą i 1 standardową aktualizację lub 3 standardowe aktualizacje.

Zobacz nasze realizacje

Zobacz